PONIEDZIAŁEK

utworzone przez | 0 komentarzy

Dziś obudził mnie potworny ból ucha. Chociaż może słowo „obudził” jest sporym nadużyciem, bo miałam wrażenie, że w ogólnie nie zmróżyłam oka przez całą noc. Trudno też powiedzieć, że przewracałąm się z boku na bok, bo nawet to było niemożliwe. Leżałam jak kłoda starając się zasnąć choć na chwilę.

N nocy wszystkie bóle potęgują się. To, co w ciągu dnia bywa do zniesienia, w nocy powoduje bliskość oszalenia zupełnego. Wstałam w nocy szukając jakichkolwiek kropel do ucha, żeby cokolwiek sobie tam podać i oby ból mógł minąć. Niestety wszystkie środki bólowe „wyszły”, a ja ostatnie Krople do ucha dałąm Karolowi, aby miał na wszelki wypadek.

Zaaplikowałam więc sobie wodę utlenioną prosto do ucha. Tak w zeszłym roku aplikowali mi lekarze, więc stwierdziłam – raz kozie śmierć. Faktycznie dało to przyjemne uczucie ciepła, a piana, którą czułam w centrum mózgu, delikatnie i miło szumiała w bolącym uchu. 

Rano moje pierwsze kroki zmierzały do telefonu w celu umówienia wizyty u lekarza. Udało się zrobić to telefonicznie, nawet na dziś. Niestety w chwili, gdy zostawiłam telefon dosłownie na 5 minut, ten dzwonił, a mnie nie było w pobliżu, żeby odebrać. I tak wizyta starannie zaplanowana na dziś poszła w niepamięć. A ja zostałam z wizją nieprzespania kolejnej nocy. 

Cud się jednak zdarzył, bo udało mi się zarejestrować raz jeszcze na dziś, lecz tym razem na wizytę osobistą z lekarzem otolaryngologiem. Podróż w obie strony trwała nieco dłużej, niż rozmowa telefoniczna, jednak przynajmniej od razu dostałam antybiotyk i już mogłam go zarzyć. 

Jak to dobrze, że normalnie jeszcze lekarze przyjmują i moża się wyleczyć, nie tylko na koronawirusa. Przede mną jeszcze jeden ważny temat medyczny, ale będzie on aktualny dopiero za kilka dni. Nie ma co teraz o nim gadać. Przyjdzie czas, to będę myśleć. Na razie korzystam z pięknej pogody. Dziś pierwszy raz od dłuższego czasu było mi naprawdę ciepło i przyjemnie. Uwielbiam słońce…

bezpłatna konsultacja

30 – 40 min

bezpłatna konsultacja

analiza i raport twojego cv

Facebook Like Box

Cresta Social Messenger
sztuka słuchania e-book

Odbierz w prezencie e-book "Sztuka Słuchania"

i doskonal swoje umiejętności słuchania w życiu zawodowym i prywatnym.

Przejdź teraz do skrzynki @ i potwierdź swój zaspis.

e-book czy [przywództwa można się nauczyć

Odbierz w prezencie e-book "Czy przywództwa można się nauczyć"

i zobacz, czy masz predyspozycje do bycia liderem.

Sprawdź swoją skrzynkę @ i potwierdź adres e-mail.

e-book sztuka uczenia się

Odbierz w prezencie e-book "Sztuka uczenia się"

i sprawdź co możesz zrobić, aby uczyć się skuteczniej.

Aby pobrać e-booka, otwórz teraz skrzynkę @ i potwierdź swój zapis.

Podaj swoje imię i adres email, by jako pierwszy otrzymać najświeższe informacje o kursie "Rekrutuj wartości i kompetencje"

Zapisując się na tę listę wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera jrs-szkolenia. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Przejdź teraz do skrzynki pocztowej i potwierdź swój adres email.

ZAPIS NA LISTĘ OSÓB ZAINTERESOWANYCH SZKOLENIEM "PIERWSZE 3 MIESIĄCE PRACY NA STANOWISKU MANAGERA"

Zdobądź pewność w roli lidera: inspiruj, motywuj, zarządzaj.

Otwórz teraz skrzynkę mailową i potwierdź swój zapis.

Cele-Zadania-Mierniki.

Darmowy dostęp do webinaru szkoleniowego, który pomoże Ci w budowie celów dla podległego zespołu i ich skutecznej realizacji.

Otwórz teraz skrzynkę mailową i potwierdź swój udział w webinarze.

DIAGNOZA POTENCJAŁU

Zdobądź pewność w roli lidera. Poznaj swoje silne strony. Odkryj swój talent. I wykorzystaj potencjał, jakim dysponujesz.

Otwórz teraz skrzynkę mailową i potwierdź swój zapis.

ANALIZA I RAPORT TWOJEGO CV

Skorzystaj z darmowej konsultacji już dziś.

Polityka Prywatności

Przejdź teraz do skrzynki e-mail i potwierdź zamówienie darmowej konsultacji.

DARMOWA KONSULTACJA KARIERY

Budowanie kariery - Twoja gra o jutro

Polityka Prywatności

Przejdź teraz do skrzynki e-mail i potwierdź zamówienie darmowej konsultacji.